АГРАРІЇ ЗМОЖУТЬ ДІЗНАТИСЬ ПРО УСІ НАПРЯМИ ДЕРЖПІДТРИМКИ НА НОВІЙ ПАНЕЛІ МІНАГРОПОЛІТИКИ

Дата: 13.01.2022 09:45

На сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України у розділі «Державна підтримка» з?явився новий дашборд «Звіт щодо отримувачів державної підтримки в галузі АПК»

На цій панелі можна детально ознайомитися з усіма напрямами держпідтримки і хто цю фінансову допомогу отримав. Інформацію можна фільтрувати за програмами, за регіонами.

Наразі розділ «Звіт щодо отримувачів державної підтримки в галузі АПК» наповнений відомостями щодо фінансової підтримки за 2019-2021 роки.

Ознайомитися з інформацією можна за посиланням: https://minagro.gov.ua/ua/pidtrimka/zvit-shchodo-otrimuvachiv-derzhavnoyi-pidtrimki-v-galuzi-apk