ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 28.12.2021 10:30

Сьогодні, 28 грудня, святкує свій День народження чарівна жінка, прекрасна людина, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Шинкаренко Наталія Володимирівна.

Шановна Наталіє Володимирівно! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею. Побажання здоров’я, миру, злагоди в родині, щастя і безмежного кохання нехай постійно тримають Вас у теплих і міцних обіймах.

Зичимо Вам натхнення в трудовій діяльності, творчому та професійному зростанні. Нехай справжні друзі, колеги завжди будуть готові запропонувати руку підтримки у складній ситуації та щиро потиснути з нагоди успіху!

З Днем народження!

З найщирішими побажаннями друзі та колеги апарату Садівської сільської ради, управлінь та комунальних закладів громади.