ПОДЯКА ВОЛОНТЕРУ ЗІ ЩИРИМ ТА ПАЛКИМ СЕРЦЕМ!

Дата: 16.12.2021 15:00

15 грудня під час чергового засідання шістнадцятої сесії Садівської сільської ради подякою сільського голови було відзначено представника благодійної організації «Благодійний фонд» Зростай в родині», волонтера Ксенію Гриник.

Протягом вересня-листопада 2021 року за сприяння Ксенії 6-ти опікунським родинам, у яких виховуються 7 дітей, позбавлених батьківського піклування, були надані продуктові набори.

Багатодітній сім’ї Ховрич із села Великі Вільми (6 дітей) цією ж благодійною організацією було надано пральну машину.

Вітаючи Ксенію, сільський голова Іван Крючков щиро подякував за її щиру душу та добре серце, які здатні зігріти турботою тих, хто потребує підтримки, перебуваючи у складних життєвих обставинах. Очільник громади висловив Ксенії побажання здоров’я і подальшого натхнення у нелегкій, але такій потрібній справі, та сподівання на тісну взаємодію з «Благодійним фондом» на благо мешканців громади.