ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДЕПУТАТІВ, СТАРОСТ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ООН ЖІНКИ

Дата: 09.12.2021 09:25

8 грудня 2021 р. у приміщенні Садівського сільського будинку культури відбулася зустріч представників сільської ради, депутатів, старост з представниками організації ООН Жінки. Це організація ООН, діяльність якої спрямована на досягнення гендерної рівності та розширення можливостей жінок, прискорення прогресу у задоволенні потреб жінок у всьому світі.

Координатори – Тетяна Літвінова, Олена Смалій та Юлія Савельєва презентували проєкт «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей», що впроваджується Українським Жіночим Фондом та ООН Жінки в Україні в рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Тетяна Літвінова розповіла про можливості та кроки мобілізації громади, продемонструвала відео-матеріали про досвід запровадження проєкту в інших об’єднаних громадах та результати, яких вони досягли.

Регіональний координатор Юлія Савельєва закликала небайдужих, свідомих та активних жінок долучатися до проєкту, адже об’єднавшись та співпрацюючи з органами місцевого самоврядування громадяни можуть досягти значно більших результатів саме для свого села, вирішити проблемні питання, які стосуються саме їх вулиці, або їх самих.

Єднання, небайдужість та співпраця – головні критерії успіху для розвитку громади.