СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ!

Дата: 07.12.2021 11:45

04 грудня, на базі Сумського національного аграрного університету розпочав свій хід відкритий Чемпіонат Сумського району з футзалу серед аматорських команд сезону 2021-2022 років.

Участь у турнірі візьмуть дев’ять команд, серед яких, дві збірні Садівської сільської ради: ФК "Фортуна" (смт Низи) та команда "Сад" (с.Сад - В.Вільми).

Вже у першому колі ігор, обидві команди відзначились посиленою самовіддачею, відповідальністю та майстерністю.

Гра між ФК "Фортуна" та "Славутич" с.Руднівка (Миколаївська сільська рада) завершилася перемогою для наших хлопців. Рахунок - 8:5. Авторами неперевершених м'ячів стали - Дмитро Проценко та Сергій Мартиненко. Поєдинок між збірною "Сад" та командою "Колос" с.Підліснівка (Степанівська селищна рада) закінчився з рахунком 5:3 на користь нашої команди. Переможні голи у ворота суперника були від Андрія Ніколаєвіца, Олександра Голінача та Сергія Мікшевського.

Вітаємо з впевненою перемогою ФК "Фортуна", смт Низи (тренер - Віталій ГРИНЕНКО) та команду аматорів "Сад", с.Сад - В.Вільми (тренер - Олександр МИХАЙЛЮК).

Пишаємося футболістами нашої громади. Дякуємо командам, за такий приємний подвійний бонус.

Нехай ці маленькі, впевнені кроки - ведуть вас до великої перемоги.