ТІЛЬКИ ПІСНЯ ПОМІЖ ТИСЯЧ МРІЙ…

Дата: 02.12.2021 15:30

Важко зустріти людину, яка б не співала. У сучасному світі люди звикли ховати свої почуття глибоко всередині, але саме спів допомагає розкрити душу та поділитися справжніми емоціями та переживаннями. Важко відшукати більш талановитий народ, ніж ми – українці. В нашій народній творчості таяться величезні скарби.

А найбільшою її окрасою є пісня... мелодійна, щира та проста.

З метою покращення виконавської майстерності вокального жанру працівників культури та аматорів сцени, виявлення нових талановитих і обдарованих особистостей, сприяння подальшому розвитку їх здібностей, управлінням освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради проведено культурно-мистецька дистанційна акція фестиваль вокального мистецтва «Хай пісня лунає»

Протягом листопада були висвітлені та переглянуті виступи учасників.

У фестивалі взяли участь 25 конкурсантів Будинків культури та закладів освіти Садівської сільської ради: Великовільмівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Низівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Журавонька», Шпилівського сільського клубу, Ясенівського об’єкту дозвіллевої роботи, Сульського сільського клубу, Садівського сільського Будинку культури, Низівського селищного Будинку культури, Великовільмівського сільського Будинку культури, Терешкіського сільського Будинку культури та Голубівського сільського Будинку культури.

Безліч почуттів, думок, емоцій передав кожен учасник лише одним голосом. Журі фестивалю вокального мистецтва «Хай пісня лунає» підвело підсумки конкурсу та визначило переможців у кожній номінації

У номінації «З піснею весело крокувати» перемогу здобули:

І місце - Герус Олександра, вихованка Низівського ЗДО (ясла-садок) "Журавонька";

ІІ місце - Трофименко, вихованка Низівського ЗДО (ясла-садок) "Журавонька";

У номінації «діти» (естрадна українська пісня) кращими стали:

І місце - Аліфіровець Єва та Марія – Голубівський СБК;

ІІ місце – Брюханова Валерія – Низівський СБК;

ІІІ місце – Пахненко Поліна, Парасочка Поліна – Сульський СК

Середня вікова категорія ( естрадна українська пісня):

І місце – Тараненко Софія, Нечухрана Аліна, Садівський СБК;

ІІ місце – Левченко Катерина, Садівський СБК

У номінації "дорослі" (українська народна та естрадна пісня (жінки)) переможцями стали:

І місце – Сіробаба Яна – Голубівський СБК, Олена Шатова – Садівський СБК, Токар Анастасія – Сульський СК;

ІІ місце – Коренєва Наталія – Великовільмівська філія, Біланич Ірина – Великовільмівський СБК;

ІІІ місце – Гома Наталія – Сульський СК, Дашутіна Анастасія – Шпилівський СК.

Дорослі (українська народна та естрадна пісня (чоловіки)):

ІІ місце – Гавриленко Марк – Великовільмівський СБК;

ІІІ місце – Брюханов Денис – Низівський СБК.

У номінації «малі форми» (українська народна та естрадна пісня) призові місця здобули:

І місце - вокальне тріо «Супутник» - Садівський СБК;

ІІ місце – дует у складі Токар Анастасії та Гоми Наталії – Сульський СК;

ІІІ місце – дует «Мереживо» - Ясенівський ОДР

У номінації «колективи» (українська народна та естрадна пісня) кращими стали:

І місце - фольклорний колектив «Берегиня» - Низівський СБК, вокальний ансамбль «Супутник» - Садівський СБК;

ІІ місце - Аматорський гурт «Бабоньки» - Терешківський СБК, жіночий вокальний ансамбль «Мальви» - Ясенівський ОДР та вокальний колектив Великовільмівського СБК.

Дякуємо всім, хто взяв участь у фестивалі.

Усі учасники та переможці будуть нагороджені дипломами та грамотами управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради.

Пишаємося талантами нашої громади. Молодці! Так тримати! Співайте! Співайте душею, бо наша пісня не дає бути самотнім — ні людині, ні народу. Заспіваємо ми — заспіває Україна.