ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ П`ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 29.11.2021 11:15

26 листопада 2021 року о 13:00 у глядацькій залі Садівського сільського будинку культури: за адресою: с. Сад, вул. Паркова, 1 відбулося засідання п`ятнадцятої сесії Садівської сільської ради Сумського району Сумської області VIII скликання.

На засіданні депутатами Садівської сільської ради було розглянуто 102 питань, які попередньо погоджені на засіданнях постійних комісій.

Також, заслухані звіти начальника відділу культури управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради про роботу клубних закладів Юрія ХОЛОДЬОНА, старост Садівської сільської ради Бориса РЕДЬКА та Валентини КУРОЧКІНОЇ, першого заступника Людмили ЛИТВИНОВСЬКОЇ та заступника сільського голови Олександра МАСЛЮКА про проведену роботу за 10 місяців 2021 року.