У НОВІЙ ФОРМІ - ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ!

Дата: 26.11.2021 10:30

Спорт – це динамічний рух уперед. Футбол є невід’ємною частиною спорту, який вдало поєднує систематичну виховну роботу з ігровою діяльністю. Футбол є поширеним видом спорту, і це дозволяє йому за короткий час залучити до гри якнайбільше дітей. За підтримки депутата Садівської сільської ради *Юрія СКЛЯРЕНКА*, юні футболісти у групі базової підготовки (тренер - Валерій Сліпченко) отримали нову футбольну форму. Висловлюємо подяку, *Юрію СКЛЯРЕНКУ* за придбання спортивної форми, підтримку та внесок у розвиток спортивного життя громади. Нехай перші футбольні кроки наших наймолодших спортсменів будуть вдалими та переможними. Ми впевнені, що серед наших хлопців будуть відомі футболісти. Бажаємо юним футболістам вдалих тренувань, гарних ігор, перемог та всіляких здобутків на футбольній ниві.