ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ САД

Дата: 22.11.2021 16:00

19.11.2021 у приміщенні Садівського будинку культури відбувся особистий прийом громадян, на якому до сільського голови Івана КРЮЧКОВА колективно звернулися 22 жителі села Сад.

На особистий прийом були запрошені: заступник сільського голови Олександр МАСЛЮК, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та цивільного захисту Артем СТАДНІК та представник надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів ФОП МАЯК.

Значну увагу було приділено обговоренню питань, пов`язаних з вивезенням сміття. Громадяни мали можливість особисто поставити запитання, що їх турбують та отримати відповідь безпосередньо.

На прийомі були обговорені питання: визначення зони для вигулу собак на території села, порушення правил тримання собак жителями села, відкриття аптеки, встановлення банкомату, ремонту доріг та відновлення вуличного освітлення, видалення аварійних дерев, тощо.