21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 19.11.2021 14:15

21 листопада українці відзначають свято, що уславлює дві значні українські революції 2004 та 2013 року. У пам’ять про події Помаранчевої революції та Євромайдану встановлене це свято. Воно прославляє волелюбність і мужність нашого народу, прагнення до демократії, вшановує національні інтереси держави і права людини. День гідності та свободи - це наш унікальний український спосіб відстоювати власні громадянські свободи, права і свій вибір творити майбутнє. в той же час, це велика віра у наші власні сили, у нашу землю та її народ. Цей день важливий для українців ще й тому, що це дуже добра нагода пригадати той унікальний соціальний досвід, який набули українці, це підтвердження того, що українці можуть об’єднуватися і перемагати.

На території Садівської сільської ради пройшли заходи до Дня гідності та свободи. У селі Сад сільський голова Іван Крючков у пам'ять про загиблих на майдані під час Революції Гідності поклав вінок до ювілейного знака, присвяченого 25-тій річниці незалежності України.