ЯКЕ ПРЕКРАСНЕ РІДНЕ СЛОВО! ВОНО — НЕ СВІТ, А ВСІ СВІТИ. ВОЛОДИМИР СОСЮРА

Дата: 17.11.2021 11:00

Мова в житті людини відіграє величезну роль. Кажуть, що мова — душа народу, але також вона є ключем до душі окремої людини.

З 1 по 10 листопада 2021 року управлінням освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради було організовано літературний фестиваль «Магія рідного слова» присвячений Дню української мови та писемності, який проведено в онлайн режимі.

У конкурсі брали участь 35 учнів та вихованців закладів освіти Садівської сільської ради: Низівського ЗДО (ясла-садок) «Журавонька», Голубівського ЗДО (ясла-садок) «Голубок», Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Великовільмівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Сульського НВК; Садівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів; Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Юні конкурсанти вразили емоційністю, яскравістю образів та рівнем виконавської майстерності. Це говорить про те, що наші діти настільки талановиті та щирі душею. Кожне слово з їх вуст звучить як справжня музика.

Суддівська колегія переглянула відео-матеріали та визначила переможців.

Вікова категорія 3-5 років:

- І місце - Стефанюк Заріна та Нечипоренко Тимур, вихованці Низівського ЗДО (ясла-садок) «Журавонька»;

- ІІ місце - Шухмін Олександр, вихованець Голубівського ЗДО (ясла-садок) «Голубок»;

- ІІІ місце - Селюкова Поліна, вихованка Голубівського ЗДО (ясла-садок) «Голубок»; Мисливченко Катерина, вихованка Низівського ЗДО (ясла-садок) «Журавонька».

Вікова категорія 6-9 років:

- І місце - Трофименко Анастасія, вихованка Низівського ЗДО (ясла-садок) «Журавонька»; Блещенко Анна, учениця Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце – Дубовик Ілона, Жибик Софія, учениці Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Сіренко Єгор, учень Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Бодарь Вєроніка, учениця Шпилівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Вікова категорія 10-13 років:

- І місце – Пахненко Поліна, учениця Сульського НВК; Євтушенко Ілля, учень Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце – Падалка Вікторія, учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Степанченко Нікіта, учень Терешківської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Вечорка Анна та Селюков Нікіта, учні Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вікова категорія 14-18 років:

- І місце – Гота Олександра, учениця Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце – Вакула Яна, учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Пасічник Дар’я, учениця Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців. Дякуємо всім, хто брав участь у фестивалі «Магія рідного слова». Бажаємо нових злетів та творчого запалу в майбутньому. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!