Електронні консультації щодо проєкту бюджету Садівської сільської територіальної громади на 2022 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Садівської сільської ради на 2022 рік

Дата: 16.11.2021 09:15

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, виконавчий комітет Садівської сільської ради проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту бюджету Садівської сільської територіальної громади на 2022 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Садівської сільської ради на 2022 рік.

На офіційному сайті Садівської сільської ради https://sadivska-gromada.gov.ua (розділ – «Офіційні документи» - «Проєкти рішень виконавчого комітету») оприлюднені проєкти рішень «Про бюджет Садівської сільської територіальної громади на 2022 рік» та «Про Програму економічного і соціального розвитку Садівської сільської ради на 2022 рік»).

Пропозиції та зауваження до цих проєктів приймаються з 16 по 30 листопада 2021 року (до 17:00) управлінням

фінансів та економіки Садівської сільської ради Сумського району Сумської області

на поштову адресу: вул. Войти,5, с. Сад,  Сумський р-н, Сумська обл., 42343;

на електронну адресу: sad.fin@ukr.net.

При наданні пропозиції потрібно обрати необхідний розділ, викласти короткий опис пропозиції, зазначивши адресу об’єкту (за необхідності). До розгляду не приймаються пропозиції, які мають неконкретний характер, містять ненормативну лексику, наклепи, образи, суперечать чинному законодавству України.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.