ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Дата: 09.11.2021 11:30

9 листопада 2021 року о 10:30, у День української писемності та мови працівники апарату та структурних підрозділів Садівської сільської ради долучилися до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Це щорічна подія, яку у 2000 році ініціювало і щороку проводить Українське радіо до Дня української писемності та мови.

У 2021 році текст радіодиктанту написав та прочитав в ефірі Українського радіо український письменник Юрій Андрухович, який був обраний з кількох претендентів.

Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, і щороку у ньому бере участь все більше представників найрізноманітніших професій.

На сьогодні радіодиктант є наймасштабнішим регулярним флешмобом з популяризації української мови та грамотності.