НИЗЬКИЙ УКЛІН ПРАЦІВНИКАМ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ САДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.11.2021 13:15

Одним з головних показників повноцінного функціонування громади є турбота про найбільш незахищені категорії населення.

Із надзвичайною повагою, шаною та вдячністю напередодні свята Дня працівника соціальної сфери спеціалістів соціального захисту населення Садівської громади привітав сільський голова Іван Крючков.

За відповідальне ставлення до виконання обов’язків, чуйне відношення до населення різних категорій, відданість обраній справі грамотами сільського голови відзначені:

- начальник відділу соціального захисту населення Марина Лизогуб;

- начальник служби у справах дітей Оксана Виниченко;

- тимчасово виконуючий обов’язки директора КУ «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради» Ольга Горова;

- заступник директора-завідувач відділення соціальних послуг за місцем проживання та з надання комплексу соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг садівської сільської ради» Олена Погорєлова;

- завідувач відділення комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, практичний психолог КУ «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради» Ірина Рокотова.

Подяками сільського голови на безпосередньому місці роботи нагороджені спеціалісти відділу соціального захисту населення у селі Сад - Любов Глуховцова та старостинських округах:

- Великовільмівському старостинському окрузі - Оксана Рикун;

- Голубівському старостинському окрузі - Валентина Кузьменко;

- Низівському старостинському окрузі - Лілія Бруньова;

- Сульському старостинському окрузі - Алла Берлет;

- Терешківському старостинському окрузі - Людмила Куценко;

- Шпилівському старостинському окрузі - Ольга Грищенко.

Сільський голова Іван Крючков побажав від себе особисто та працівників сільської ради усім працівникам соціальної сфери міцного здоров'я, злагоди в родинах, миру та спокою в країні.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису