ВІТАННЯ МАМИ-ВИХОВАТЕЛЬКИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 04.11.2021 15:45

Щиро вітаємо маму-виховательку дитячого будинку сімейного типу Строй Валентину Григорівну з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я,  невичерпної життєвої енергії, радості та натхнення на звершення нових справ.

Валентина Григорівна присвятила своє життя вихованню дітей, позбавлених батьківського піклування. Вона дала цим дітям материнське тепло, любов та підтримку, яка так необхідна кожній дитині. Мама-вихователька навчає дітей цінувати родину, сімейний затишок, розуміти і поважати інших.

З цієї нагоди сільський голова Іван Крючков відвідав дитячий будинок сімейного типу та побажав Валентині Григорівні: «Нехай у Вашій родині завжди панує злагода та взаєморозуміння. Нехай щастя переповнює Ваше серце, а життя наповнюється яскравим світлом позитиву, радості за успіхи Ваших дітей»