ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ У ФОРМІ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 02.11.2021 13:15

Садівська сільська рада інформує про проведення громадського обговорення у формі громадських слухань щодо:

кандидатури Деменка Олександра Вікторовича на посаду старости Великовільмівського старостинського округу Садівської сільської ради, яке відбудеться 01 грудня 2021 року о 14 год. 00 хв за адресою: с. Великі Вільми, вул. Першотравнева 40, у приміщенні сільського будинку культури з дотриманням протиепідемічних заходів.

кандидатури Редька Бориса Миколайовича на посаду старости Голубівського старостинського округу Садівської сільської ради, яке відбудеться 03 грудня 2021 року о 14 год. 00 хв за адресою: с. Голубівка, вул. Центральна 1 В, у приміщенні сільського будинку культури з дотриманням протиепідемічних заходів;

кандидатури Середи Олени Іванівни на посаду старости Низівського старостинського округу Садівської сільської ради, яке відбудеться 03 грудня 2021 року о 11 год. 00 хв за адресою: смт Низи, вул. Театральна 9, у приміщенні селищного будинку культури з дотриманням протиепідемічних заходів;

кандидатури Мовчан Лідії Іванівни на посаду старости Сульського старостинського округу Садівської сільської ради, яке відбудеться 02 грудня 2021 року о 12 год. 00 хв за адресою: с. Сула, вул. 40 років Перемоги 25, у приміщенні сільського будинку культури з дотриманням протиепідемічних заходів;

кандидатури Резніка Олександра Івановича на посаду старости Терешківського старостинського округу Садівської сільської ради, яке відбудеться 01 грудня 2021 року о 12 год. 00 хв за адресою: с. Терешківка, вул. Покровська 45, у приміщенні сільського будинку культури з дотриманням протиепідемічних заходів;

кандидатури Курочкіної Валентини Іванівни на посаду старости Шпилівського старостинського округу Садівської сільської ради, яке відбудеться 02 грудня 2021 року о 14 год. 00 хв за адресою: с. Шпилівка пл. Лисенка 7, у приміщенні сільського будинку культури з дотриманням протиепідемічних заходів.

Ініціатор громадського обговорення у формі громадських слухань – сільський голова Іван КРЮЧКОВ.

До громадського обговорення у формі громадських слухань запрошуються фізичні особи, посадові особи та жителі відповідного старостинського округу. Право голосу на громадському обговоренні мають тільки жителі відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території відповідного старостинського округу. Інші учасники обговорення, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь у громадському обговоренні без права голосу.

Для реєстрації особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України).

Контакти, за якими можна отримати додаткову інформацію про проведення громадських слухань:

тел. (0542) 69 52 78

org.sadivska@gmail.com.