«МАГІЯ РІДНОГО СЛОВА» НА ТЕРИТОРІЇ САДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШУЄТЬСЯ НОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ! ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ!

Дата: 28.10.2021 16:30

про дистанційний літературний фестиваль

«Магія рідного слова»

присвячений Дню української мови та писемності

Місце проведеннятериторія Садівської сільської ради.

Дата проведенняз 01 до 10 листопада 2021 року.

1. Організатори проєкту – управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради.

2. Мета:

- виховування почуття патріотизму, національної гордості, глибокої поваги до рідної мови;

- поглиблення знань про красу і багатство української мови;

- виявлення нових талановитих і обдарованих особистостей, сприяння подальшому розвитку їх здібностей, надання можливості реалізації їх творчого потенціалу.

3. Умови проведення:

3.1. До участі у фестивалі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів дошкільної освіти, вихованці гуртків і студій та всі бажаючі, хто має  здібності до декламування літературних творів.

3.2. Вікові категорії

1 вікова категорія – 3-5 років;

2 вікова категорія – 6-9 років;

3 вікова категорія – 10-13 років;

4 вікова категорія – 14-18 років;

3.3. Декламуються літературні твори, авторами яких є лише українські поети.

3.4. Конкурсанти представляють відео виступів:

3.4.1.       Відео має бути знято одним кадром без монтажу з естетично оформленим заднім планом.

3.4.2. Не допускається використання технічних засобів, що підсилюють звучання голосу.

3.4.3. Учасником може бути продекламовано лише один літературний твір.

4. Порядок проведення: дистанційний літературний фестиваль «Магія рідного слова» присвячений Дню української мови та писемності. Проводиться поетапно:

-           I етап (відбірковий) проводиться після прийому всіх конкурсних заявок та перегляду матеріалів, які будуть допущені до заключного етапу за критеріями;

• розкриття теми – 1-10 балів;
  • художній рівень виконавської майстерності, емоційність виступу – 1-10 балів;
  • рівень сценічної культури та естетика зовнішнього вигляду – 1-10 балів;
  • творча індивідуальність, оригінальність подачі матеріалу – 1-10 балів.

-           ІІ етап (заключний) – проводиться після відбіркового етапу. Конкурсні матеріали учасників висвітлюються та сторінці Facebook управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради.                                                                                                                                              Переможців буде визначено за кількістю «вподобайків» у кожній віковій категорії.

5. Підсумки та нагородження дистанційного літературного фестивалю «Магія рідного слова», присвяченого Дню української мови та писемності, проводяться за номінаціями, з урахуванням зазначених вікових категорій, і передбачають присудження  місць:

• 1 місце – Диплом лауреата 1 ступеня;
  • 2 місце – Диплом лауреата 2 ступеня;
  • 3 місце – Диплом лауреата 3 ступеня.

6. Заявки на участь у фестивалі подаються разом з відео-матеріалами (посиланнями, де завантажено відео) до 10 листопада 2021 року на електронну пошту: sad.ypravlinnia@ukr.net з позначкою «Магія рідного слова».

7. Батьки (опікуни) учасника фестивалю заповнюють заяву:

ЗАЯВКА

на участь у дистанційному літературному фестивалі «Магія рідного слова» присвяченого Дню української мови та писемності

ПІБ учасника: ______________________________________________________

Вікова категорія (вік учасника): _______________________________________

Контактний моб.телефон та особиста електронна пошта:  __________________

Заклад, який представляє: ____________________________________________

Літературний твір, автор: _________________________________

Цією заявкою я даю згоду на оброблення персональних даних та даю згоду на оприлюднення свого особистого виступу на сторінці Facebook управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради.

«____» _______________ 2021 р.    ___________________________________

(ПІБ, підпис)