ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ЗАВІДУВАЧА САДІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА – САДОК) «ТОПОЛЬКА»

Дата: 21.10.2021 15:30

Управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської  ради Сумського району Сумської області з 22.10.2021 року оголошує прийом документів на призначення завідувача Садівського закладу дошкільної освіти (ясла – садок) «Тополька» Садівської сільської  ради Сумського району Сумської області (с. Сад, вул.  Войти, буд. 6).

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища педагогічна освіта не нижче ступеня спеціаліста, стаж педагогічної роботи не менше трьох років. Кандидат повинен мати організаторські здібності.

Оплата праці відповідно до 16-го тарифного розряду (Постанова КМУ № 974 від 14.12.2016).

Для участі у співбесіді необхідно подати такі документи:

- резюме;

- копію паспорта громадянина України;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння категорії, вченого звання, присудження наукового ступеня.

Документи претендентів приймаються протягом 10-ти календарних днів (до 1 листопада включно) від дати оприлюднення оголошення на електронну адресу управління sad.ypravlinnia@ukr.net

Телефон для довідок 099 73 73 363