ОСІННІ КАНІКУЛИ З КОРИСТЮ: ЕКСКУРСІЯ ДО ДИНОПАРКУ

Дата: 20.10.2021 16:40

20 жовтня вихованці відділення комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради» відвідали парк динозаврів в дитячому парку «Казка». Це унікальний в своєму роді тематичний майданчик, на якому розміщені більше 20 інтерактивних скульптур динозаврів у натуральну величину розміром до 26 метрів, які виглядають як живі, рухаються, гарчать і машуть хвостом. Серед постатей є трицератопс, анкилозавр, птеранодон, тиранозавр та ін.

Відвідування Динопарку – це пізнавальна прогулянка, під час якої можна дізнатися, як виглядали древні рептилії крейдяного або юрського періоду, чим вони харчувалися, як полювали і багато іншого. Крім того, для юних відвідувачів надається унікальна можливість поспілкуватися, доторкнутися або навіть покататися верхи на одному з них.

Всі отримали позитивні емоції на незабутні враження!