СХИЛЯЄМО ГОЛОВУ У ПАМ’ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ

Дата: 13.10.2021 14:45

Садівська сільська рада Сумського району відзначає особливе свято - свято мужності, сили і відваги - День захисників і захисниць України, яке щороку відзначається 14 жовтня. Свято засноване у нелегкі для України часи, коли поняття мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності – не просто слова.

Напередодні свята сільський голова Садівської сільської ради Іван Крючков та староста Олександр Деменко поклали квіти до могили уродженця Садівської територіальної громади з села Симонівка Завального Ігоря Юрійовича, старшого солдата, оператора 27-го реактивного артилерійського полку, який загинув третього вересня 2014 року на території Луганської області під час обстрілу з території Російської Федерації.

У цей особливий день ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто загинув, віддавши своє життя, щоб Україна, як держава, відбулася, щоб Україна, як держава жила. Саме у цей день і щоденно вкотре дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини.