ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2021 14:15

Шановні захисники! Дорогі батьки та рідні героїв! Шановна громадо!

Прийміть мої вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва!

14 жовтня - визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Це - свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України.

У цей особливий день ми схиляємо голови у пам’ять про тих, хто загинув, віддавши своє життя, щоб Українська держава відбулася, щоб Українська держава жила. Саме в цей день і щоденно вкотре дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини.

Шановні захисники! Я вітаю вас з цим чудовим та важливим святом! Бажаю вам перемоги, мирного неба над головою. Пам’ятайте, що ви – найкращі

Бажаю всім нашим захисникам міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!

Миру та злагоди нашій громаді, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

Зі святом вас!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, сільський голова Іван Крючков