З ДНЕМ ЮРИСТА

Дата: 08.10.2021 15:30

З нагоди Дня юриста 7 жовтня під час позачергового засідання виконавчого комітету Садівської сільської ради сільський голова Іван Крючков привітав з професійним святом усіх правозахисників Садівської громади в особі начальника відділу правової та мобілізаційної роботи Садівської сільської ради Віри Бороденко.

Іван Олексійович зазначив, що щиро вдячний Вірі Миколаївні за юридичну складову становлення новоствореної Садівської громади. Бажає їй особисто, спеціалістам з юридичних питань управління освіти, культури, молоді та спорту; КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» і усім працівникам, чиє покликання забезпечувати дотримання населенням норм законодавства України, бути непохитними у будь-яких питаннях дотримання законності та правопорядку.