ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 08.10.2021 15:20

7 жовтня у приміщенні Садівського сільського будинку культури відбулося спільне позачергове засідання виконавчого комітету Садівської сільської ради та постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку під головуванням сільського голови Івана Крючкова.

На обговорення було запропоноване питання «Про початок опалювального періоду 2021-2022 років»

З питання порядку денного відбувалося жваве обговорення членами виконавчого комітету, депутатами Садівської сільської ради, керівниками структурних підрозділів та комунальних установ Садівської сільської ради.

Було прийнято остаточне рішення: почати опалювальний період 2021-2022 років в адміністративних будинках сільської ради, закладах освіти (крім дошкільної освіти), культури, комунальних закладах, установах, підприємствах, що розташовані на території Садівської сільської ради з 18 жовтня 2021 року, у закладах дошкільної освіти – з 11 жовтня 2021 року.