ГРОМАДАМ ПОТРІБНІ ЛІДЕРИ

Дата: 08.10.2021 10:45

З 5 по 7 жовтня 2021 року відбулося навчання у рамках спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» за короткостроковою програмою «Лідерство в економічному розвитку» для посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців в Сумській області, в якій взяла участь та отримала сертифікат підвищення кваліфікації начальник відділу соціального захисту населення Садівської сільської ради Лизогуб Марина Анатоліївна.

Програма охопила наступні теми: «Формування лідерських навичок задля сталого економічного розвитку громад»; «Теоретичні основи сталого економічного розвитку громад із урахуванням гендерних аспектів»; «Практичні аспекти та приклади застосування гендерно-чутливого підходу до сталого економічного розвитку громад».

Тренеркою на цих навчаннях була доцент кафедри міжнародних економічних відносин Луцького національного технічного університету, експерт із децентралізації Оксана УРБАН, яка максимально донесла до слухачів навчального процесу мету ПРООН та МОП, а саме прагнення стимулювати стале відновлення рівня життя населення, яке постраждало від кризи COVID-19 в Україні, сприяючи та підтримуючи розширення економічних можливостей для жінок як через покращення загальної інституційної бази, так і через створення конкретних умов для реалізації таких можливостей.