ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: ДЛЯ НАС ВАЖЛИВО, ЩОБ ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО" НА СУМЩИНІ РЕАЛІЗОВУВАЛАСЯ ЯКІСНО

Дата: 29.09.2021 14:39

На цьому голова Сумської облдержадміністрації наголосив на завершення форуму «Велике будівництво. Дороги»

«Це не просто програма Президента України. Це програма про кожного з нас, – підкреслив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Сьогодні по всій області будуються дороги, школи, спортивні майданчики, в обласному центрі закінчується будівництво «з нуля» дитячого садочка. Ми можемо задавати тон, темп, з нами співпрацюють кращі фахівці, кращі будівельні компанії. Я дякую народним депутатам, керівництву обласної ради. Спільно ми можемо змінити Сумщину».

Голова облдержадміністрації наголосив на об’єднанні зусиль усіх присутніх на форумі заради будівництва якісних доріг у Сумській області.