НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Дата: 29.09.2021 14:30

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ відзначив кращих працівників освіти почесними грамотами

«На сьогодні область має потужний кадровий потенціал, який дозволяє реалізувати найамбітніші освітянські проекти», – зазначив Дмитро Живицький.

Наразі на Сумщині працює 20609 педагогічних працівників. Усі вони гідні поваги від суспільства і підтримки від держави.

«Я вітаю кожного працівника освіти Сумщини. Бажаю, щоб ви приходили на роботу із задоволенням, мали гідну плату за свою працю, бачили її результати у розкритті талантів і перемогах ваших учнів, – наголосив голова облдержадміністрації. – Нехай ваші рідні розуміють складність обраної вами професії та її важливість і завжди підтримують вас! Міцного вам здоров’я, професійних успіхів, миру і затишку в домівках, здійснення всіх ваших бажань. Будьте щасливими, коханими, завжди натхненними і енергійними».

Дмитро Живицький відзначив почесними грамотами голови облдержадміністрації кращих педагогів області.

Привітала вчителів із їх професійним святом і директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА. Головна освітянка області побажала колегам вам міцного здоров’я, миру і злагоди в родині, достатку, хороших учнів і гармонії в душі.