ФУТБОЛ ПРОСТИЙ, АЛЕ ГРАТИ ПРОСТО - ВАЖКО

Дата: 27.09.2021 17:30

Коли футбол витісняє все з голови, починає займати серце, значить, футбол вже більше, ніж життя.

26 вересня у смт Низи пройшов 17 тур Чемпіонату Сумської ОТГ з футболу серед юнацьких та аматорських команд сезону 2021. На полі зустрілися збірна команда "Кристал" смт Низи та футбольна команда "Хлібодар" смт Степанівка. Не дивлячись на "підступні" погодні умови наша команда була зібраною, з гарною тактикою та безкомпромісною грою. Шалена підримка уболівальників та неймовірні емоції вирували як на футбольному полі, так і на глядацьких трибунах. Матч аматорських збірних завершився рахунком 0:0.

Варто відмітити, що кожна гра, яку ФК "КРИСТАЛ" проводила на власному полі, не закінчувалася поразкою. Дякуємо тренеру - Владиславу Лаврусю, дякуємо всій футбольній збірній. Нехай кожна гра буде відправною точкою для нових звершень та майбутніх перемог.