ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 24.09.2021 10:15

Фахівці відділення комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю КУ «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради Сумського району Сумської області», батьки дітей з інвалідністю Садівської громади, в межах заходу з нагоди проведення «Дня відкритих дверей» та інформаційного доступу до напрямків комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та дітей, які мають ризик отримати інвалідність, 16 вересня 2021 року відвідали структурний підрозділ стаціонарного відділення змішаного типу цілодобового перебування комунальної установи Сумської обласної ради – Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, що розташований у с. Рибці, Сумської міської територіальної громади.

Проведено ознайомлення батьків дітей з інвалідністю зі спектром реабілітаційних послуг, системним вдосконаленням комплексних підходів щодо надання послуг дітям з інвалідністю, коригування порушень розвитку, навчання їх основним соціальним та побутовим навичкам, проведення медичного спостереження та створення умов для їх максимальної інтеграції в суспільство. Запрошені та гості свята могли переглянути святковий концерт, майстер-класи з гончарства «Веселий гончарик», декорування та розпис пряників «Яскравий метелик», малювання у техніці «Ебру», іпотерапії «Вдалий вершник», шоу мильних бульбашок та інше.