ЩЕ ОДНИМ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СТАЛА ОЛЕНА БОЙКО

Дата: 21.09.2021 13:22

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ представив керівникам структурних підрозділів свого нового заступника

Дмитро Живицький зазначив, що новий заступник відповідатиме за такі напрямки, як охорона здоров’я, освіта, екологія та житлово-комунальне господарство.

Голова облдержадміністрації побажав Олені Анатоліївні успіхів на новій посаді задля розвитку Сумщини.

Олена Бойко, у свою чергу, зазначила, що активно та продуктивно працюватиме за напрямами, які їй довірені, в тому числі продовжуватиме активну роботу з вакцинації проти COVID-19, розвитку спроможної школи, екологічних проектів, енергоефективності в області. Також опікуватиметься питанням щодо нормального входження Сумщини в новий опалювальний сезон.

Довідково. БОЙКО Олена Анатоліївна народилася 10 березня 1978 року в м. Херсон. Освіта – вища. У 2001 році закінчила Херсонський міжрегіональний інститут бізнесу за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація – економіст-менеджер, у 2010 році – Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», кваліфікація – магістр державного управління.

2002 – 2003 р. працювала провідним спеціалістом відділу фінансової та інвестиційної діяльності управління координації розвитку галузей народного господарства Головного управління економіки Херсонської обласної державної адміністрації, м. Херсон.

2003 – 2005 рр. – помічник заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації, м. Херсон.

2005 – 2010 рр. – провідний спеціаліст, головний спеціаліст, заступник начальника відділу  координації регіональних економічних служб Департаменту регіонального розвитку Міністерства економіки України, м. Київ.

2010 – 2011 рр. – заступник директора Департаменту координації регіональної економічної політики – начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, м. Київ.

2011 – 2014 рр. – заступник начальника управління планування регіонального розвитку – начальник відділу середньо та довгострокового планування розвитку регіонів Департаменту регіональної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,  м. Київ.

2014 – 2015 рр. – заступник директора Департаменту економіки регіонів – начальник відділу економіки регіонального розвитку, прогнозів та програм соціально-економічного розвитку регіонів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, м. Київ.

2015 – 2017 рр. – заступник директора Департаменту з питань регіонального розвитку – начальник відділу моніторингу регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, м. Київ.

2017 – 2020 рр. – генеральний директор Директорату регіонального розвитку Міністерства розвитку громад та територій України, м. Київ.

11.2020 – 03.2021 р. – заступник генерального директора – керівник експертної групи секторальних програм регіонального розвитку Директорату регіонального розвитку Міністерства розвитку громад та територій України, м. Київ.

03.21 – 09.2021 р. – перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, м. Чернігів.

09.2021 р. – заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, м. Суми.