СПОРТ — ЦЕ СЕКРЕТНА ЗБРОЯ, ЯКА ЗАВЖДИ З ТОБОЮ!

Дата: 14.09.2021 16:00

13 вересня на стадіоні «Авангард» (м. Суми) пройшли обласні змагання з легкої атлетики серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. На дистанціях з бігу та спортивної ходьби змагалися хлопці та дівчата різних вікових груп. Вихованці Людмили Шелест, тренера-викладача з легкої атлетики на базі Садівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів взяли участь у спортивних змаганнях та показали чудові результати:

на дистанції біг 100 м серед юнаків 2004-2005 р.н. почесне ІІ місце виборов Андрій Єгоров (результат 11.4);

на дистанції 2000 м із спортивної ходьби серед дівчат 2008-2009 р.н здобула ІІІ місце Вікторія Самосадова (результат 13.46);

IV місце посіла Марія Снагощенко.

Вітаємо наших учнів з перемогою! Нехай вона буде не останньою, а лише однією з багатьох. Нехай ваш прояв завжди буде таким же впевненим, рішучим, сміливим і достойним! Пам`ятайте, у житті важливою річчю є не тріумф, а боротьба.

Дякуємо Людмилі Георгіївні за підготовку юних чемпіонів.

Успіхів вам і спортивних радощів.