ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ «ПРО ПРОГРАМУ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2021 - 2022 РОКИ»

Дата: 09.09.2021 16:30

Ця екологічна програма розроблена згідно пункту 13 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України, статті 25 та пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 6 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 р. № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів».

Проєкт програми спрямований на реалізацію державної екологічної політики, стабілізації і поліпшення екологічного стану довкілля та зниження екологічних ризиків шляхом забезпечення охорони, раціонального використання і відтворення природних ресурсів.

З повним текстом проєкту рішення можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Садівської сільської ради – https://sadivska-gromada.gov.ua .

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проєкту рішення – управлінням фінансів та економіки Садівської сільської ради Сумського району Сумської області: на поштову адресу: вул. Войти,5, с. Сад,  Сумський р-н, Сумська обл., 42343;

на електронну адресу: sad.fin@ukr.net.