ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ САДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !

Дата: 07.09.2021 15:15

Доводимо до Вашого відома, що в пунктах щеплення АЗПСМ с. Сад та АЗПСМ смт. Низи  проводиться вакцинація проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 такими вакцинами :

1. Comirnaty/Pfizer – BioNTech, населення 12+,  ревакцинація 21-28 днів (вакцина проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2). Виробник : Германія/Бельгія;

2.Oxford/AstraZeneca, населення 18+, ревакцинація 4-12 тижнів (вакцина проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2). Виробник : AstraZeneca: Корея;

3. CoronaVac/Sinovac Biotech, населення 18+, ревакцинація 14 днів   (вакцина для профілактики COVID-19 вирощена з використанням  клітин VERO) інактивована. Виробник: Синовак Лайф Саєнсіз Ко., Лтд., Китайська Народна Республіка.

Бажаючі вакцинуватися можуть бути особи, які досягли 12-ти та 18-ти річного віку і старші, не залежно від заключеної декларації, місця проживання, у зручний для них час. З собою мати паспорт та ідентифікаційний код.

За більш детальною інформацією звертайтеся до свого сімейного лікаря, медичних працівників АЗПСМ, завідувачів ФП.

З повагою, адміністрація КНП

«Центр ПМСД» Садівської сільської ради Сумського району Сумської області