У ГОЛУБІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА 30-ТУ РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 25.08.2021 15:00

Вишита колоссям і калиною,

Вигойдана співом солов’я,

Звешся величаво – Україною,

Земле зачарована моя.

23 серпня у с. Голубівка Садівської сільської ради відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ої річниці Незалежності України. Присутніх привітали голова Сумської районної ради Віктор Химич, сільський голова Садівської сільської ради Іван Крючков та Генеральний директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю імені Шевченка Микола Зимогляд.

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України ювілейними нагородами «30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ» були відзначені:

- Генеральний директор СТОВ ім. Шевченка Зимогляд Микола Миколайович;

- Директор державного підприємства «Дослідне господарство» Пахненко Віктор Іванович;

- Голова правління АФ СВК «Перше травня» Заслужений працівник сільського господарства Степанченко Анатолій Миколайович;

- Учасник антитерористичної операції Глущенко Олександр Віталійович.

Крім цього мешканці сільської ради були нагороджені грамотами голів Сумської районної державної адміністрації, Сумської районної ради, Садівського сільського голови за особистий внесок у розвиток громади.

Подарунком мешканцям села Голубівка з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України стало урочисте відкриття після капітального ремонту за кошти СТОВ ім. Шевченка оновленої дороги по вул. Вишневій.

Захід продовжився святковим концертом від аматорів сцени Голубівського СБК, Ясенівського ОДР, Терешківського СБК, Великовільмівського СБК та Садівського СБК.