ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ «ІНВЕСТУЙ У ВЛАСНУ СПРАВУ»

Дата: 25.08.2021 14:00

Значна кількість об’єктів, що перебувають у державній власності по всій Україні, не використовуються або використовуються не за призначенням. На Сумщині нараховується 320 балансоутримувачів та обліковується 15800 об’єктів державної власності.

Робота з виявлення державного майна, що використовується неефективно, триває, і головне завдання, яке стоїть на сьогодні, зробити  ці об’єкти інвестиційно привабливими та прибутковими.

Частина об’єктів державного майна знайде своє ефективне використання у складі об’єктів комунальної власності територіальних громад після відповідної передачі їх в управління.

Але один із шляхів, який дозволяє вирішити питання ефективного управління таким майном, є прозора приватизація чи оренда.

Якщо ви маєте бажання більш детально узнати, як взяти участь у прозорій приватизації або оренді об’єктів державного майна, долучайтеся до онлайн конференції. Запрошуються також журналісти, які працюють за цією тематикою.

Онлайн конференція відбудеться 26 серпня 2021 року о 15:00.

Підключитись до конференції Zoom

Код доступу: xArKt8