СУМЩИНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ «НАША НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»

Дата: 18.08.2021 13:00

Сумська облдержадміністрація переймає естафету від Черкаської облдержадміністрації

З нагоди 30-ї річниці проголошення незалежності України долучаємося до естафети у рамках Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність» ( #Наша_незалежність #Марафон_30), що запустив Мінрегіон.

Марафон має на меті сприяти популяризації української історії шляхом скоординованого поширення історичних матеріалів.

Протягом дня ми будемо висвітлювати історичні фотофакти та матеріали, знакові для становлення незалежності нашої держави. Водночас закликаємо всіх охочих долучатися до марафону.

Розкажімо одне одному ще більше історичних фактів, що стали знаковими для становлення нашої незалежності.

Надіслана вами за даною тематикою актуальна інформація буде опублікована на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області, на сторінках у соціальних мережах облдержадміністрації.Матеріали можна надсилати на електронну адресу polit@sm.gov.ua.