ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ САДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 13.08.2021 13:00

Доводимо до Вашого відома, що в пункті щеплення АЗПСМ с. Сад та АЗПСМ смт. Низи  проводиться вакцинація проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 вакцинами :

1.Короновак - вакцина для профілактики COVID-19 (вирощена з використанням  клітин VERO) інактивована. Виробник:Синовак Лайф Саєнсіз Ко., Лтд., Китайська Народна Республіка;

2.Vaccines (вакцина проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2). Виробник : AstraZeneca.

Бажаючі вакцинуватися, можуть бути особи які досягли 18-річного віку і старші, не залежно від заключеної декларації, місця проживання. З собою мати паспорт та ідентифікаційний код.

За більш детальною інформацією звертайтеся до свого сімейного лікаря або завідувача фельдшерським пунктом.