УРЯД ПРОДОВЖУЄ АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН ДО 1 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

Дата: 13.08.2021 13:00

На засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення про продовження адаптивного карантину, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року

За словами Прем’єр-міністра Дениса ШМИГАЛЯ, поточна епідемічна ситуація повністю контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус.

«Міністерство охорони здоров'я готує лікарні, а кількість ліжок з підведеним киснем, за даними МОЗ, складає майже 100%. Крім того, окремо закуплено 15 тисяч кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі», – відзначив Прем’єр-міністр.

Також очільник українського Уряду розповів, що за минулий тиждень в Україні зробили майже 1 млн щеплень.

«Будемо й надалі прискорювати темпи вакцинації. Вакцина у нас є в достатній кількості, аби кожен бажаючий міг отримати захист. Поставки відбуваються регулярно, як за рахунок державного бюджету, так і у вигляді допомоги від наших міжнародних партнерів», – наголосив Денис Шмигаль.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-prodovzhuye-adaptivnij-karantin-do-1-zhovtnya-2021-roku