ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 05.08.2021 14:30

Відповідно  до розпорядження сільського голови від 05.08.2021 № 151-ОД виконавчий комітет Садівської сільської  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Садівської сільської ради Сумського району Сумської області.

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП «ЦПМСД» формується у складі 9 чоловік відповідно до вимог, визначених Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2017 № 1094 та Порядку організації проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Садівської сільської ради Сумського району Сумської області, затвердженого рішенням десятої сесії восьмого скликання від 09.07.2021.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

• представники засновника - Садівської сільської ради
  • представники трудового колективу відповідного закладу (некомерційного підприємства), обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати органу управління письмову заяву про самовідвід. У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством. У разі виникнення (виявлення) у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, після формування складу конкурсної комісії такий член конкурсної комісії підлягає заміні не пізніше наступного робочого дня після встановлення (виявлення) зазначених обставин.

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП «ЦПМСД» Садівської сільської ради Сумського району Сумської області утворюється не пізніше ніж через 20 днів після оприлюднення цього оголошення. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до загального відділу Садівської сільської ради протягом                  15 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення - до 17.00 години 19.08.2021 року.

Документи приймаються та реєструються за адресою: с. Сад, вул. Войти, буд. 5, Садівська сільська рада. Телефон для довідок:  (0542) 69 -51-00