ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ІВАНА КРЮЧКОВА ВІДБУЛАСЯ ОДИНАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 26.07.2021 11:45

23 липня відбулася одинадцята позачергова сесія сільської ради восьмого скликання, якій передувало засідання постійної з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

У ході позачергового засідання депутати розглянули 7 питань порядку денного. Головне питання порядку денного − повторний розгляд проєкту рішення «Про заходи щодо впорядкування роботи Садівської сільської ради в період проведення інвентаризації земель сільського господарського призначення Садівської сільської територіальної громади». Оскільки рада не підтвердила попереднє рішення двома третинами депутатів від загального складу ради, рішення не набрало чинності.

Всі інші рішення підтримані більшістю голосів від загального складу ради.