НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДЕНЬ ПОЛЯ

Дата: 19.07.2021 15:00

20 липня 2021 року на дослідних ділянках демонстраційно-технологічного полігону Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України  відбудеться День поля: «Контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2021 року»

Участь у Дні поля планують взяти перший заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Тарас ВИСОЦЬКИЙ та голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Організатори заходу: Сумська облдержадміністрація, Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН України, Асоціація «Спілка аграрних підприємств Сумської області» та Громадська організація «Асоціація фермерів і приватних землевласників Сумської області», запрошують взяти участь у цьому заході керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.

Початок заходу о 10-00 – с. Любачеве, Сумський р-н., ДП ДГ Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України  (292-й км траси національного значення «Н 07» сполучення Київ-Суми-Юнаківка). З 09-30 до 10-00 год. огляд експонатів виставки від провідних компаній, які працюють на Сумщині та оцінка якості подрібнення соломи різними типами агрегатів.

Учасники заходу матимуть можливість ознайомитись з особливостями формування врожаю зернових колосових різного екотипу в умовах північно-східного Лісостепу України та спостерігати за проведенням контрольного обмолоту демонстраційних ділянок ранніх зернових з визначенням показників вологості зерна та урожайності.

Результати отриманих показників урожайності озимих та ярих колосових культур будуть опубліковані на веб-порталі Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації та головній веб-сторінці Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України.