ШАНОВНІ БУХГАЛТЕРИ! ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА ТА АУДИТОРА УКРАЇНИ!

Дата: 16.07.2021 07:00

Прийміть вітання та вдячність за вашу щоденну сумлінність, чесну та самовіддану працю.

Від вашої важливої та відповідальної праці залежить злагоджена робота та ефективне функціонування господарського механізму громади.

Ви покликані забезпечити належне спрямування фінансів, своєчасність розрахунків, об'єктивність та повноту обліку ресурсів в усіх сферах діяльності.

Ваша вірність професійному обов'язку є і завжди буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення скарбниці громади, що є важливою умовою подальшого поступального розвитку нашої громади.

Бажаю вам здоров’я та щастя, великих та незмінних успіхів в усіх починаннях!

З повагою сільський голова                                                                Іван Крючков