Дата: 05.07.2021 14:00

Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачено ряд пільг та соціальних гарантій ветеранам війни та членам їх сімей.

Зокрема, п.10 та п.20 статті 12 – пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них, передбачено першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках, першочергова госпіталізація, першочергове обслуговування підприємствами, установами та організаціями служби побуту, громадського харчування, житлово-комунального господарства, міжміського транспорту. П.9 п.25та п.26 статті 13-пільги особам з інвалідністю внаслідок війни, передбачено позачергове обслуговування амбулаторно-поліклінічними закладами, позачергова госпіталізація, позачергове обслуговування закладами та установами, що надають соціальні послуги з догляду, позачергове обслуговування підприємствами, установами, організаціями служби побуту, громадського харчування, житлово-комунального господарства, міжміського транспорту.

З метою забезпечення реалізації на території Садівської сільської ради вимог Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», створення належних умов для життєзабезпечення та формування у суспільстві шанобливого ставлення до ветеранів війни, зокрема учасників антитерористичної операції, звертаємо увагу, щодо необхідності  створення умов в частині позачергового/першочергового обслуговування осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій в установах, організаціях та закладах, розташованих на території громади.