ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ «БЕРЕГИНЯ» НИЗІВСЬКОГО СБК ВЗЯВ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ МИСТЕЦЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ «ФЕЄРІЯ ГОНЧАРСТВА»

Дата: 29.06.2021 15:00

26 червня на території Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні на Полтавщині відбувся регіональний фестиваль «Феєрія гончарства». На фестиваль був запрошений фольклорний колектив «Берегиня» Низівського селищного будинку культури Садівської сільської ради (керівник – Валентина Мащенко).

Фольклорний колектив «Берегиня» та соліст Низівського СБК Артем Чернетченко достойно представили Садівську сільську раду на Міжнародному культурно-мистецькому проєкті, отримавши море позитивних емоцій та вражень. Запам’яталися приємні зустрічі з  іншими учасниками та гостями свята.

Організатори фестивалю: Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний музей-заповідник українського гончарства, ГО «Конгрес українських керамологів» та місцеві державні органи влади.