У ДЕНЬ МОЛОДІ СУЛЯНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 29.06.2021 13:00

Традиційно у День молоді Сула святкувала День села. У сквері біля Сульського сільського клубу  вирувала святкова атмосфера: працювали дитячі атракціони та виставка вишиваних рушників, вражала величчю військова техніка надана Сумським прикордонним загоном.

Садівський сільський голова Іван Крючков привітав сулян та гостей свята з Днем села, Днем молоді та з 25-ю річницею Конституції України.

У рамках святкування Дня Конституції України відбулося покладання квітів до могили учасника АТО старшого солдата 27-го реактивного артилерійського полку Завального Ігоря Юрійовича, уродженця села Симонівка - борця за незалежність України, який загинув за відстоювання конституційних засад демократії, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Усі присутні мали можливість відпочити родинами, насолодитися концертною програмою та скуштувати польової каші.