ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДЕРЖАВНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 27.06.2021 12:00

Шановні жителі Садівської громади!

Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя, прийняття якої сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

З повагою сільський голова Іван Крючков!