СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА САД

Дата: 23.06.2021 15:33

20.06.2021 у селі Сад відбулося різновікове цікаве та довгоочікуване свято. Тривалі карантинні обмеження дещо сковували відзначення традиційних українських свят. А цього дня сталося так, що співпадіння бажання людей та кількох свят: Зеленої неділі, Дня медичного працівника та Дня батька спонукало новостворену Садівську громаду до відзначення Дня села Сад.

З проведення майстеркласів народними умільцями, дитячими атракціонами з солодкою ватою та попкорном, цікавими руханками для малечі з казковими героями, виступу зразкового дитячого духового оркестру Голубівського будинку культури почався святковий день. У цей же час футбольні уболівальники могли відпочити на товариській зустрічі команд Саду та смт Степанівка, який відбувся на сільському стадіоні.

Веселими зустрічами, щирими посмішками та частуваннями у куренях продовжилися знайомства садів’ян та гостей села з новою ріднею з Низів, Шпилівки, Голубівки, Великих Вільмів, Терешківки, Сули.

На пам’ять залишаться веселі сімейні світлини у цікавих фотозонах з яскраво розмальованими аквагримом кумедними дитячими личками.

Бурхливі оплески, вигуки «браво» та квіти шанувальників супроводжували виступи аматорів сцени осередків культури населених пунктів громади.

З вітальними словами та щирими побажаннями до усіх присутніх на святі зі сцени звернулися Садівський сільський голова Іван Крючков, голова Сумської районної державної адміністрації Руслан Сіренко, настоятель Свято-Троїцької релігійної громади Сумської єпархії УПЦ Київського патріархату с. Сад Довгополий Анатолій Олексійович, директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, член виконавчого комітету сільської ради Віктор Кабанець, директор ДП Дослідне господарство сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України, депутат Садівської сільської ради Віктор Пахненко.

Подяками та грамотами сільського голови та голови РДА були відзначені керівники агрогосподарств громади, та кращі працівники усіх сфер діяльності – мешканці села. Цінними подарунками та квітами вшановані: Супер-тато Андрій Колонтаєвський; наймолодша подружня пара та 11 подружніх пар, які спільно прожили у шлюбі більше 40 років; наймолодша двомісячна та поважні 94-річні мешканці Саду. Призами глядацьких симпатій були відзначені також найактивніші учасники святкового дійства!

З вечірньою прохолодою та яскравими зірочками на чистому червневому небі усіх бажаючих зібрала загальна дискотека, яка довела, що СВЯТО Є!

За відповідальну та активну допомогу в організації та проведенні свята щиро дякуємо директору ДП Дослідне господарство сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України, депутату Садівської сільської ради Віктору Пахненку, генеральному директору ТОВ Авіс-УКРАГРО Бугрименку Михайлу та заступнику генерального директора Корнієнко Ірині, директору ТОВ Райз Північ Дризі Сергію, генеральному директору СТОВ ім. Шевченка Зимогляду Миколі, голові правління СВК АФ «Перше травня» Корольову Владиславу, садів’янам подружжю Мальцевих Ользі та Денису.

Особливу вдячність висловлюємо начальнику ВП № 4 (м. Суми) Сумського РУП ГУНП в Сумській області Віталію Ткаченку та заступнику начальника ВП № 4 (м. Суми) Сумського РУП ГУНП в Сумській області Сергію Денисенку за забезпечення охорони громадського порядку під час проведення свята.