ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СЕЛА САД!

Дата: 20.06.2021 07:05

День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у цьому мальовничому селі. Усі досягнення, якими багате село Сад, складаються зі щоденної праці, знань і талантів кожного жителя. Вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Успіхи села – це, перш за все, успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб село Сад розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще.

Бажаю жителям села Сад процвітання і стабільності. Нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Усім миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та кожній родині.

З повагою, сільський голова Іван Крючков