Дата: 17.06.2021 13:30

Державне  підприємство  «Дослідне  господарство Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України» згідно технологічного процесу вирощування сільськогосподарських культур проводить обробку полів пестицидами.

В зв’язку із складними погодними умовами, що були протягом травня початку червня місяця цього року, обробки полів будуть інтенсивного характеру дозволеними   препаратами, які занесені в перелік зареєстрованих та дозволених до використання, та згідно з нормами використання на тій чи іншій культурі.

Клас небезпеки III — малотоксичні.

ВАЖЛИВО:

18.06.2021 року в вечірній та нічний час на полі № 6, що біля с.Москалівщина, відбудеться обробка посіву гороху проти горохового зерноїда. Преnарат Грінфорт ХЦ-550 з нормою використання 1 л/га.

Клас небезпеки II. Токсичні для бджіл.

В разі несприятливих погодних умов (дощ, сильний вітер) обробку

буде перенесено на 19.06.2021 р.

Також проводиться боротьба з бур’янами та порослю самосійних дерев в саду (кадастровий номер 5924786800:02:002:0270) при в'їзді в с.Сад.

Боротьба ведеться за допомогою ручних мотокос та ранцевих оприскувачів малотоксичними препаратами.