ІВАН КРЮЧКОВ: ВІДРОДЖЕННЯ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИХ ПАМ`ЯТОК НАШОГО КРАЮ, ЗБЕРЕЖЕННЯ ЇХ ДЛЯ НАЩАДКІВ МАЄ СТАТИ ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Дата: 10.06.2021 15:30

10 червня 2021 року відбулася робоча поїздка Івана Крючкова до смт Низи, метою якої є вивчення основних проблем щодо належного збереження експозиції музею «П. І. Чайковський і Україна», розміщеної у садибному будинку Кондратьєвих-Суханових.

У ході зустрічі директор Сумського обласного краєзнавчого музею Владислав Терентьєв надав консультацію щодо вимог та умов відновлення зазначеної експозиції.

Іван Крючков та начальник відділу культури управління освіти, культури, молоді та спорту Юрій Холодьон, дійшли висновку, що для новоствореної громади відновити садибний будинок Кондратьєвих-Суханових власними силами дуже складно, тому основним завданням є пошук альтернативних шляхів його вирішення.