07.06.2021 ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЛЮДМИЛИ ЛИТВИНОВСЬКОЇ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ. НА РОЗГЛЯД БУЛО ВИНЕСЕНО П’ЯТЬ ПИТАНЬ.

Дата: 07.06.2021 17:00

Два  питання стосувалися стану виконання батьками своїх батьківських обов’язків у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. В одній із сімей з’явилася позитивна динаміка щодо утримання дитини, забезпечення її потреб та умов проживання.

Позитивне рішення мали два інших питання, які стосувалися справи щодо вчинення правочину з житлом, право користування яким мають  діти.

Одним із питань було надання дозволу опікуну здійснювати майнові угоди за участі неповнолітньої дитини.

У прийнятті рішень члени комісії керувалися нормативними документами та законодавчими актами.

Рекомендації комісії з питань захисту прав дитини будуть винесені на затвердження виконавчим комітетом Садівської сільської ради.